CENÍK

CENÍK

VYBER SI SVŮJ BALÍČEK

Jóga není pouze sport. Je to životní styl a výsledků se dosáhne pouze pravidelným cvičením. Sestavila jsem proto několik balíčků – výhodných sad lekcí, díky kterým se posuneš o kus dál. Každému předchází krátká dvacetiminutová konzultace ZDARMA. Pokud si nejsi jistý stylem jógy nebo tím, jestli ti tento typ pohybu sedne, vyzkoušej úvodní lekci, která ti v případě zájmu o pokračování bude odečtena z balíčku.

Vše níže uvedené platí pro on-line lekce. U off-line lekcí je zatím možnost pouze jednotlivých lekcí a cena bude záležet na prostoru a počtu lidí.

K nejvýhodnějšímu balíčku o 20 lekcích získáš navíc také slevu 10 % na mé workshopy nebo kurzy. Pokud bude zrušení méně než 24 hodin, musí klient uhradit celou lekci. Pokud to bude na mně, nabídnu ten daný týden jiny termín. Pokud se v daném týdnu nesejdeme, bude příští lekce o 20 % levnější

8 000,- (Vč. konzultace)
15 000,- (vč. 2 konzultací)
JSEM KRISTY

Od malička jsem byla fascinována pohybem a propojením těla, mysli a našich emocí. Po dlouhých letech baletu a tanci mě „náhoda“ zavedla k józe – pohybu, který mi změnil život. Pod vedením indických mistrů jsem absolvovala svůj první kurz a zdokonalila se nejen v józe, ale také v poznání sebe sama. 

Jóga mi umožnila poznat svět, ale také sebe, své tělo, postoje a emoce. A nyní jsem připravena pomoct i tobě dosáhnout stejného scénáře.